» » TÜRKİYE HABER MERKEZİ »

Suşehri'nde 'Köylerimiz Güzelleşiyor' projesi

Sivas'ın Suşehri'nde 'Köylerimiz güzelleşiyor' projesi kapsamında 15 köye 30 adet piknik masası verildi.İlçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan proje kapsamında yaptırılan piknik masaları Köy muhtarlarına teslim edilmeye başlandı.

Suşehri'nde 'Köylerimiz Güzelleşiyor' projesi

Proje hakkında bilgi veren İlçe Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, her köye bir mesire alanı yapılması için girişimlere başladıklarını kaydetti.

Piknik masaları ile bu girişime ön ayak olduklarını kaydeden Uzunoğlu,"Köylerimizin bir çoğunun alt yapı ve üst yapı çalışmaları tamamlandı. Bazı köylerimize gerek halı sahaları, gerekse başka sosyal alanları yapılarak güzel bir görünüme kavuştu. İnşallah bizlerde köylülerimizin ve devletimizin bizlere verdiği yetkiler doğrultusundaki destekleriyle yapacağımız mesire alanlarıyla daha güzel alanlar yaparak, köylülerimizin hizmetine sunacağız. Şimdilik bu bir başlangıç olarak 30 adet kamelya ile bunu başlatıyoruz. Amacımız tüm köylere daha güzel hizmetler götürmektir" dedi.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.turkiyehabermerkezi.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TÜRKİYE HABER MERKEZİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.