» » HABER3 »

"Kılıçdaroğlu'nun yerine birini hazırlıyorlar"

AK Partili milletvekili Metin Külünk, CNN Türk canlı yayınında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok konuşulacak bir iddiayı öne sürdü.

'Kılıçdaroğlu'nun yerine birini hazırlıyorlar'

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, önceki gün CNN Türk'te Şirin Payzın'ın konuğu oldu. "Ne oluyor" programında CHP'yi eleştiren Külünk, ilginç bir de iddiada bulundu.

CHP'nin üst yönetiminin bir "proje" olduğunu iddia eden Külünk, Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlıktaki ömrünün çok uzun olmadığını ileri sürdü.

Külünk, Kılıçdaroğlu için, "Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum"ifadelerini kullandı.

“KILIÇDAROĞLU'NUN YERİNE BİRİNİ HAZIRLIYORLAR”

"Muharrem İnce seçilseydi, Cumhuriyet Halk Partisi başka bir çizgide durucaktı" diyen Külünk, Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, “CHP'nin tabanını tepe yönetiminde ayırıyorum. CHP'nin tabanı vatancıdır, devletçidir. Devletin bekası sözkonusu olduğu zaman tereddütsüz farklılıkları bırakarak 'ben de onunla birarada olabilirim' der; ama tepe yönetimi bir proje yönetimidir. CHP'nin başındaki şahsın da genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il Kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonrasına hazırlıktır” ifadelerini kullandı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.haber3.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER3 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.